Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiyede yüzde yüz yerli pompa üreticisi kimliğini koruyan Hidro Pompa ve Hidrofor, kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi seviyede karşılayabilmek için yüksek kaliteyi, son teknolojik gelişmeler ışığında, maliyetine göre en iyi sonuçların alınabileceği pompa ve hidrofor sistemlerini, maksimum verimliliği esas alarak üretimini gerçekleştirmektedir.

Suyun basınçlandırılmasında ihtiyaç duyulan pek çok alanda; tarımsal sulama-yağmurlama, genel amaçlı su temini, arıtma tesisleri, endüstriyel prosesler, gemi sanayi, akıllı bina sistemleri, soğutma-ısıtma tesisleri, yangın söndürme tesisleri, hidrofor sistemleri, sirkülasyon, yüksek basınçlı su temini, sosyal konut ve tesislerde Hidro Pompa ürünleri yaygın olarak kullanılmaktadır.

Kaliteli ve geniş ürün seçenekleriyle aranan bir marka olan Hidro Pompanın ürün gruplarında; Tek Kademeli Salyangozlu Santrifüj Pompalar, Tek Kademeli Monoblok Santrifüj Pompalar, Çift emişli ( split case ) pompalar, Yatay Milli-Çok Kademeli Santrifüj Pompalar, Düşey Milli-Çok Kademeli Santrifüj Pompalar, Yangın Söndürme Pompaları ve Özel tasarım pompalar bulunmaktadır. Sizlerin talepleri doğrultusunda  ar-ge çalışmalarına aralıksız devam eden Hidro Pompa her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek sizlere daha kapsamlı hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Hidro Pompa, hidrofor gruplarında da sessiz çalışan, yüksek verimli, maksimum enerji tasarruflu, yüksek korumalı, uzun ömürlü, minimum işletme giderlerine sahip Yeni Nesil Paket Hidroforlarıyla ve Frekans Kontrollü Hidroforlarıyla suya hayat vermeye devam etmektedir.

Hidro Pompa; hidrant, yangın dolabı ve sprink tesisatlarına yönelik NFPA 20 uyumlu Yangın Hidroforları sistemlerinde de uygun jokey pompa entegrasyonlu, otomatik test, sesli-ışıklı alarm, otomasyon merkezi ile iletişim, kontrol panoları ve armatür donanımlarıyla sistem bazında teslim yaparak yangınla mücadelede kesin çözüm üretmektedir.   

Hidro Pompa ve Hidrofor, geniş ürün yelpazesi, güvenilir ve deneyimli satış kadrosu, etkin bayileri ve satış sonrası servis hizmetiyle, gerçekçi fiyat politikası, ürün teslimatı ve sevkiyatındaki şaşırtıcı sistemi ile Türkiye’ deki pazar hacmini sürekli artırıp, ürünlerini her geçen gün yeni kullanıcılarla buluşturarak Türk sanayisine katkılarını sürdürmektedir.

Kalite ve güvenirlilik prensiplerinden vazgeçmeden büyümeyi hedefleyen Hidro Pompa, sektöründe öncü bir kuruluş olarak müşterilerine istedikleri kalite ve hizmeti, uygun fiyat avantajı ile sağlamak vizyonuyla sektörde memnun müşteri kapasitesini artırarak var olmaya devam edecektir.